Přijímáme nové pacienty

Ano, stále máme volné kapacity pro příjem nových pacientů. Stačí se pouze telefonicky objednat na první vyšetření.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami?

Ano, smlouvu s námi uzavřela pojišťovna VZP, ZPŠ, OZP, VOZP a ČPZP.

Ošetřujeme také děti?

Ano, ošetřujeme i ty nejmenší členy rodiny, již od prvního zoubku. Citlivý a trpělivý přístup s cílem odbourat strach ze zubního ošetření je pro nás samozřejmostí.

Je nutné léčit zubní kazy na dočasných zubech?

Zubní kaz je infekční onemocnění, které je nutné vždy léčit bez rozdílu chrupu. Nelze k tomu přistupovat, že dočasné zoubky stejně vypadají. Neléčený zubní kaz způsobuje nepříjemné komplikace, mezi které patří i velké bolesti či vážné otoky okolních tkání.

Zajišťujeme i zubní pohotovost?

V případě akutních bolestí nabízíme zubní pohotovost 24 hodin denně.

Jaké provádíme zákroky?

Ošetření provádíme pod operačním mikroskopem pro dosažení nejvyšší možné kvality. Dále nabízíme estetické řešení v podobě bílých fotokompozitních výplní, celokeramických korunek a fazet. Zabíváme se také dětskou stomatologií a profesionální hygienou. Kromě toho poskytujeme i stomatochirurgické služby včetně implantátů.

Je lepší bílá výplň nebo amalgám?

Oba druhy výplní mají své výhody i nevýhody. Pravdou je, že od amalgámových výplní se dnes již ustupuje, především pro jejich neestetický vzhled. Bílé výplně, díky své estetické stránce a bez nutnosti odstranění zdravých zubních tkání pro jejich lepší stabilitu v zubu, se těší stále větší oblibě. Důležité však je dodržovat pečlivou zubní hygienu, bez které i ta nejkvalitněji zhotovená bílá výplň selhává.

Jaké máme vybavení?

Naše vybavení zahrnuje Operační mikroskop značky Zeiss, OPG rentgenový přístroj značky Vatech Pax-i, intraorální rentgenový přístroj Vatech ESX, stomatologickou soupravu A-Dec 500, endomotor, polymerační lampu Elipar deep cure a přístroj na otiskovací hmoty Pentamix Lite. Dále pracujeme s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími materiály na trhu.

Jak dlouho trvají objednací lhůty?

Termíny ošetření poskytujeme již do 14 dnů.

Jak je možné platit?

Kromě hotovosti přijímáme také platební karty Visa, Visa Elektron, MasterCard a Maestro.

Jak lze nahradit chybějící zub?

Chybějící zub lze nahradit nejlépe implantátem, můstkem nebo snímatelnou protézou.

Je zavedení implantátu bolestivé?

Implantát se zavádí v mistním znecitlivění, tudíž samotný zákrok nebolí. Hojení po operaci probíhá podobně jako při jednoduchém trhání zubů. V případě komplikovanějších implantací, při kterých se manipulovalo s měkkými tkáněmi, může hojení probíhat s otoky, proto se doporučuje pár dní klidový režim.

Jak správně pečovat o implantát?

O implantát je nutné pečovat stejně pečlivě jako o vlastní zub, používat správný zubní kartáček, mezizubní kartáček či zubní nit. Dále jsou důležité také pravidelné návštěvy dentální hygienistky, která zkontroluje úroveň zubní hygieny a péče o implantát, a zubního lékaře, který provede kontrolní rentgenové snímky.