Příjem nových pacientů je nyní omezen.

Ano, smlouvu s námi uzavřela pojišťovna VZP, ZPŠ, OZP, VOZP, ČPZP a ZPMV.

Ano, ošetřujeme i ty nejmenší členy rodiny, již od prvního zoubku. Citlivý a trpělivý přístup s cílem odbourat strach ze zubního ošetření je pro nás samozřejmostí.
Zubní kaz je infekční onemocnění, které je nutné vždy léčit bez rozdílu chrupu. Nelze k tomu přistupovat, že dočasné zoubky stejně vypadají. Neléčený zubní kaz způsobuje nepříjemné komplikace, mezi které patří i velké bolesti či vážné otoky okolních tkání.

Ošetření provádíme pod operačním mikroskopem pro dosažení nejvyšší možné kvality. Dále nabízíme estetické řešení v podobě bílých fotokompozitních výplní, celokeramických korunek a fazet. Zabíváme se také dětskou stomatologií a profesionální hygienou. Kromě toho poskytujeme i stomatochirurgické služby včetně implantátů.

Oba druhy výplní mají své výhody i nevýhody. Pravdou je, že od amalgámových výplní se dnes již ustupuje, především pro jejich neestetický vzhled. Bílé výplně, díky své estetické stránce a bez nutnosti odstranění zdravých zubních tkání pro jejich lepší stabilitu v zubu, se těší stále větší oblibě. Důležité však je dodržovat pečlivou zubní hygienu, bez které i ta nejkvalitněji zhotovená bílá výplň selhává.

Naše vybavení zahrnuje Operační mikroskop značky Zeiss, Intraorální 3D skener 3shape Trios 4, OPG rentgenový přístroj značky Vatech Pax-i, intraorální rentgenový přístroj Vatech ESX, stomatologickou soupravu A-Dec 500, endomotor, polymerační lampu Elipar deep cure a přístroj na otiskovací hmoty Pentamix Lite. Dále pracujeme s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími materiály na trhu.

Z důvodů omezeného provozu ordinace nyní poskytujeme termíny do 1-2 měsíců

Kromě hotovosti přijímáme také platební karty Visa, Visa Elektron, MasterCard a Maestro.

Chybějící zub lze nahradit nejlépe implantátem, můstkem nebo snímatelnou protézou.

Implantát se zavádí v mistním znecitlivění, tudíž samotný zákrok nebolí. Hojení po operaci probíhá podobně jako při jednoduchém trhání zubů. V případě komplikovanějších implantací, při kterých se manipulovalo s měkkými tkáněmi, může hojení probíhat s otoky, proto se doporučuje pár dní klidový režim.

O implantát je nutné pečovat stejně pečlivě jako o vlastní zub, používat správný zubní kartáček, mezizubní kartáček či zubní nit. Dále jsou důležité také pravidelné návštěvy dentální hygienistky, která zkontroluje úroveň zubní hygieny a péče o implantát, a zubního lékaře, který provede kontrolní rentgenové snímky.