• Komplexní vstupní vyšetření

  Při první návštěvě naší ordinace provedeme celkové vyšetření stavu vaší dutiny ústní, které se skládá z několika částí, a trvá přibližně hodinu. Je velmi důležité dostavit se o pár minut dříve, než je dohodnutý termín, aby bylo dostatek času na vyplnění vstupního formuláře s důležitými informacemi o Vašem zdravotním stavu.

  V první fázi vstupního vyšetření se zhotovuje panoramatický rentgenový snímek, pro posouzení celé situace v ústech. Ve druhé fázi se zhotovují dentailní rentgenové snímky pro kontrolu mezizubních prostorů, prostrorů pod výplněmi, zubů s kořenovou léčbou či zubů s protetickými prácemi (korunky, můstky). Následně provedeme celkovou prohlídku dutiny ústní. Zkontrolujeme všechny zuby, stávající výplně či protetické práce, a dále měkké tkáně, jako jsou tváře, patro a jazyk. Nakonec s pacientem rozebereme získané informace, popíšeme si rentgenové snímky a dohodneme se na jeho přáních a potřebách, abychom byli schopni vytvořit léčebný plán přesně na míru.

  Po detailním rozboru a vyhodnocení rentgenových snímků a informací lékař zhotoví léčebný a rozpočtový plán pacientovi přímo na míru. Během konzultace je léčebný plán s pacientem podrobně vysvětlen a plánují se další termíny ošetření.

 • Přidáno od Lucie Chida on 30.9.2017, 20:24

  Dobrý den,

  Od 18 let mám hroznou fobií ze zubařu a mam velmi špatné zkušenosti a zuby v katastrofálním stavu,je mi 24. Mám strach i ze vstupní prohlídky, že mě bude bolet. Mam v ústech mnoho zánětu a zdrave pouze asi 4 zuby. Moc se za svoje zuby stydim a moc ráda bych aby jsem se na manžela mohla zase krásně usmívat. A chtěla jsem se zeptat jestli poskytujete analgosedaci a kolik stojí. Děkuji moc.
  Lucie Chida.

  Odpovědět →
  • Přidáno od zubarandelova on 28.9.2018, 16:21
   in reply to Lucie Chida

   Dobrý den, Lucie,
   bohužel analgosedaci v našem zařízení neprovozujeme. Snažíme se citlivým a bezbolestným přístupem s informovaností pacienta odstraňovat strach z ošetření bez analgosedace. Jistě však na internetu dle místa Vašeho bydliště najdete kliniku, kde v analgosedaci ošetřují.

   Odpovědět →
 • Přidáno od Eliška on 19.3.2023, 19:26

  Dobrý den je bolestivá vstupní prohlídka? Je mi 17 let děkuji

  Odpovědět →

Vložit komentář

Cancel reply